Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Posiedzenie Prezydium ZO – 26 marzec 2015 r.

Aktualności | 2015-03-27 | Publikujący: Okręg PZW w Katowicach

Posiedzenie Prezydium ZO  26 marzec 2015

  

 

W czwartek 26 marca 2015 r. w siedzibie Okręgu odbyło się posiedzenie Prezydium ZO. Obradom przewodniczył Prezes Zarządu Okręgu – Mirosław Iwański.


Po przyjęciu protokółu z poprzedniego posiedzenia wiceprezes ds. organizacyjnych Janusz Olszewski przedstawił uchwałę w sprawie zatwierdzenia składu komisji egzaminacyjnych kół: Chrzanów, Gliwice, Radlin i KWK Wujek oraz planu i porządku uroczystości obchodów 65 lecia PZW, które planowane są na 28 czerwca br.


Wiceprezes ds. gospodarczych Konrad Ciura omówił m.in. uchwały w sprawie: zatwierdzenia regulaminu łowiska licencyjnego „Rajsko” nr 522, regulaminu porządkowego łowiska ogólnodostępnego nr  635 Ostróg, zmiany dzierżawcy stawów hodowlanych w Kończycach Małych.


Skarbnik ZO kol. Robert Sito omówił uchwały w sprawie: dofinansowania remontu rybaczówki w Kole PZW nr 92 KWK „Halemba” oraz zatwierdzenia planu gospodarczego i finansowego funkcjonowania ośrodka wypoczynkowo – wędkarskiego w Bezchlebiu.


 

Wiceprezes ds. sportu kol. Bogusław Kossowski przedstawił uchwałę w sprawie: odwołania ze składu Okręgowego Kapitanatu Sportowego kol. Waldemara Mikszto i powołania kol. Pawła Zawiszę i Leszka Pytlika z koła PZW Tarnowskie Góry.

Prezes ZO Mirosław Iwański przedstawił uchwałę w sprawie: nadania odznaki „Wzorowy Młody Wędkarz” Wojciechowi Tkaczenko z koło PZW nr 92 KWK Halemba.

 

W dalszej części obrad wysłuchano informacji z realizacji prac komisji problemowych i rzecznika dyscyplinarnego ZO:

­-  przewodniczący komisji ds. promocji i mediów Dariusz Gacek poinformował o zakończeniu współpracy z Dziennikiem Zachodnim, który uzależnił dalszą współpracę od wykupienia przez wędkarzy co najmniej 10 000 egz. co stało się nierealne z powodu małego zainteresowania wśród wędkarzy.

­-  omówił przebieg uczestnictwa w targach wędkarskich w Zabrzu, na których promowaliśmy działalność okręgu w zakresie sportu i pracy z młodzieżą oraz możliwości wstąpienia do PZW.

  zdał relację z przygotowań do uroczystych obchodów 65 lecia Okręgu PZW w Katowicach.

  rzecznik dyscyplinarny Tadeusz Wnorowski złożył sprawozdanie z przebiegu szkoleń rzeczników dyscyplinarnych kół z 6 rejonów. Na szkolenie nie zgłosiło się 19 rzeczników. Pozostałe dwa rejony V i VIII  odbędą szkolenia w kwietniu o czym zainteresowani zostaną powiadomieni za pośrednictwem poczty elektronicznej. Planuje się dodatkowe szkolenie dla rzeczników, którzy z różnych przyczyn nie uczestniczyli w szkoleniach w swoich rejonach.

  rzecznik dyscyplinarny Władysław Wenerski przedstawił przebieg kontroli w kole Kleofas  w sprawie naruszania przepisów finansowych przez działaczy funkcyjnych.

W sprawach różnych:

  przewodniczący komisji gospodarczej i finansowej zapoznali zebranych z pismem jakie wpłynęło do Okręgu od byłych użytkowników oś. Bezchlebie w sprawie cofnięcia decyzji ZO zmieniającej administratora. Prezydium nie poparło zawartych w piśmie propozycji podtrzymując stanowisko ZO przekazania w bezpośrednie zarządzanie ośrodkiem przez biuro ZO z powszechnym dostępem dla wszystkich wędkarzy do domków wypoczynkowych, które będzie można rezerwować z wyprzedzeniem także za pośrednictwem internetu,

 

 

  kol. Zbigniew Górski przedstawił propozycję zorganizowania międzynarodowego zgrupowania na naszym terenie dla juniorów dyscypliny muchowej, która została przyjęta do realizacji.

 

 


Mirosław Iwański

Prezes Zarządu Okręgu

Fot. Jarosław Pawlak

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Ilość odwiedzin

Reklama