Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Targi Wędkarskie RYBOMANIA po raz drugi w Sosnowcu

Aktualności | 2017-03-21 | Publikujący: Okręg PZW w Katowicach

 

RYBOMANIA to wydarzenie bez precedensu, które w stosunkowo krótkim czasie podbiło serca miłośników wędkarstwa. Od 2016 roku, odbywa się już w trzech miastach w Polsce obejmując swoim zasięgiem cały kraj. Poznańską edycję wydarzenia, która zakończyła się 19 lutego odwiedziły 43 tysiące wędkarzy. Teraz czas na Sosnowiec!

 

Pierwsza edycja RYBOMANII na południu Polski odbyła się zaledwie roku temu. To była niezwykle udana premiera – w targach wówczas wzięło udział ponad 13 tysięcy osób! Druga edycja targów w Sosnowcu rozpocznie się 24 marca i potrwa do niedzieli 26 marca.  Główną atrakcją wydarzenia będzie Gigantyczne Akwarium. To największy w Europie mobilny zbiornik, wykorzystywany do pokazów wędkarskich oraz nurkowania. Jego długość to ponad 10 metrów! Na czas targów akwarium zostanie zarybiony wieloma odmianami ryb występującymi w polskich wodach. Nie zabraknie w nim szczupaków, leszczy, jesiotrów, karpi czy olbrzymich sumów.

 

Przeszklone szyby Gigantycznego Akwarium umożliwiają nie tylko obserwację podwodnego świata, ale przede wszystkim pracę i skuteczność przynęt, co jest niezwykle istotne z punktu widzenia miłośników wędkarstwa. Dla producentów jest to z kolei doskonała okazja do prezentacji nowości na sezon 2017, a tych w Sosnowcu nie zabraknie. Udział w targach zapowiedziało blisko 130 producentów i dystrybutorów czołowych marek wędkarskich, a także gwiazdy wędkarskiego świata, triumfatorzy prestiżowych zawodów, którzy poprowadzą widowiskowe pokazy na stojąc na szczycie Gigantycznego Akwarium.

 

RYBOMANIA nadciąga wielkimi krokami i jak widać szykuje mnóstwo atrakcji dla fanów wędkarstwa. Zwiedzający mogą liczyć na moc wrażeń, a także możliwość zakupu sprzętu w bardzo atrakcyjnych cenach!

 

Organizatorami wydarzenia są Międzynarodowe Targi Poznańskie. Więcej informacji o targach na http://rybomania.com.pl/

 

                  Plan Ekspozycyjny

 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Ilość odwiedzin

Reklama