Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

RYBOMANIA SOSNOWIEC 2017

Aktualności | 2017-03-30 | Publikujący: Okręg PZW w Katowicach

Stoisko firmy Salar

Tomasz Duer- stoiska firmy Phoenix fishing

 


W dniach 24-26.03 br. Okręg PZW w Katowicach ponownie prezentował swoją działalność na odbywających się w Sosnowcu Targach Wędkarskich Rybomania największej tego typu imprezie w Europie.Uroczystego otwarcia dokonał Wiceprezes ZO ds. Organizacyjnych kol. Janusz Olszewski w towarzystwie Piotra Kamińskiego, Bartosza Zeidlera i Bartosz Dębińskiego reprezentujących organizatora Międzynarodowe Targi Poznańskie.   

Piotr Talma właściciel firmy Flyhouse 


W hali EXPO SILESIA w Sosnowcu jak w ubiegłym roku swoje produkty prezentowali najwięksi producenci sprzętu wędkarskiego w Polsce. Zdecydowaną większość stanowili wystawcy sprzętu karpiowego i wszystkiego co jest z tym związane. 

 

Zbigniew PałkaOkręg PZW w Katowicach obejmując drugą edycję targów honorowym patronatem zabiegał szczególne o zachęcenie młodych adeptów wędkarstwa do wstąpienia w szeregi Polskiego Związku Wędkarskiego.  Prezentował również w czasie imprezy najważniejsze dziedziny swej działalności między innymi ofertę stanic wędkarskich, ośrodka wypoczynkowo- wędkarskiego Bezchlebie oraz łowisk specjalnych.

Pokaz dyscyp. rzutowej  Anna GoszkaZawodnicy kol. Anna Goszka, Paweł Dąbrowski i Bartosz Staręga reprezentujący Koło PZW nr 23 Katowice - Bogucice zaprezentowali pokaz dyscypliny rzutowej w dwóch godzinnych turach.

 

W czasie trwania targów na stoisku Okręgu PZW w Katowicach członkowie Komisji Promocji i Mediów udzielali wyczerpujących informacji wszystkim zainteresowanym.  Problemy którymi dzielili się wędkarze wymagające dokładnego sprawdzenia trafią pod obrady komisji problemowych Okręgu.

 

Dziękuje za zaangażowanie w przygotowaniu prezentacji, członkom Komisji Promocji i Mediów, pracownikom Biura ZO oraz wszystkim, którzy poświęcili swój czas i chęci by udział Okręgu w tym przedsięwzięciu był pierwszorzędny.

 

Przewodniczący

Komisji Promocji i Mediów

Okręgu PZW w Katowicach

Dariusz Gacek

 

 

 

               

Dariusz Gacek w towarzystwie Edmunda Gutkiewicza

 Zbigniew Pałka

 

Andrzej Stokfisz PZW Katowice

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Ilość odwiedzin

Reklama