Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Zebranie Organizacyjne Opiekunów Młodzieży Kół 2017

Aktualności | 2017-05-04 | Publikujący: Okręg PZW w Katowicach

W piątek 21 kwietnia w siedzibie Zarządu Okręgu odbyło się spotkanie opiekunów młodzieży kół naszego okręgu z przedstawicielami komisji ds. młodzieży działającej przy Zarządzie Okręgu w Katowicach. Z ramienia komisji zebranie poprowadził kol. Roman Łysiak.

 

Na wstępie prowadzący spotkanie przedstawił sukcesy i osiągnięcia naszej młodzieży w minionym 2016 roku – m.in :

 - udział kol. Paweła Tereszkowskiego i kol. Piotra Kołodzieja reprezentantów naszego okręgu w spławikowych mistrzostwach świata U-14  (5 miejsce drużynowo),

- kol. Paweł Tereszkowski zwycięzca GPP i v-ce Mistrzostwo Polski w dyscyplinie spławikowej w kat U14,

- kol. Kamil Szołtysik indywidualne mistrzostwo polski w kat. U-14 w dyscyplinie rzutowej,

- II i III miejsce drużynowo w klasyfikacji generalnej Ogólnopolskich Olimpiad Młodzieży w Sportach Wędkarskich,

 

W dalszej części zebrania poruszono sprawę organizowanego obozu szkoleniowo-wędkarskiego dla naszej młodzieży. Przedstawiony został sposób naboru uczestników obozu oraz opisano zalety takiej formy wypoczynku. Omówione zostały sprawy związane z udziałem w konkursie Młodzieżowe Koło Roku 2017 oraz zgłaszania i ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej opiekunów młodzieży kół i instruktorów szkolenia młodzieży wędkarskiej.

 


- kol. Zbigniew Kliszka omówił zasady organizacji spławikowych zawodów organizowanych w kategorii U16 i U20 w 2017 roku zwracając szczególną uwagę na odpowiedni dobór uczestników zgłaszanych do tych zawodów pod kątem ich samodzielności w czasie zawodów.

 

- kol. Andrzej Stokfisz omówił zagadnienia związane z działalnością młodzieżową w kołach i ich oceną w punktacji rocznej.

- kol. Wojciech Frank omówił dyscypliny występujące na olimpiadach wędkarskich  –  testy wiedzy z zakresu  ekologi i wędkarstwa oraz konkurencję sprawnościową.

- Kol Roman Łysiak omówił olimpiadę okręgową organizowaną w miesiącu czerwcu.

 

Na koniec spotkania prowadzący poinformował o organizowanych w dniu 23 września za zbiorniku Kozłowa Góra zawodach dla opiekunów młodzieży kół. Zawody zostaną rozegrane z łodzi, a na każdy rejon przypada 5 miejsc wg dyspozycji opiekunów rejonów.

 

Komisja Okręgowa ds. Młodzieży

 

 

 

 

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Ilość odwiedzin

Reklama