Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

VIII Festiwal Organizacji Pozarządowych - Katowice 2017

Aktualności | 2017-09-18 | Publikujący: Okręg PZW w Katowicach

 


W dniu 9 września 2017 roku odbył się w Katowicach coroczny Festiwal Organizacji Pozarządowych, w którym brał również udział Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego w Katowicach.

 

 

 

Katowickie Dni Organizacji Pozarządowych to wydarzenie, którego celem jest promowanie inicjatyw obywatelskich wśród mieszkańców Katowic, jak również pogłębianie integracji organizacji pozarządowych, wymiana doświadczeń i podejmowanie wspólnych działań.

 

Wydarzenie to na stałe jest wpisane w kalendarz wydarzeń organizowanych w Katowicach przy aktywnym udziale organizacji i jest realizowane w ramach współpracy pozafinansowej Miasta Katowice z organizacjami pozarządowymi.

 

 

FOP to wspólna inicjatywa organizacji pozarządowych i Urzędu Miasta Katowice, łącząca zarówno element dyskusji o miejscu i roli organizacji pozarządowych, jak i przedsięwzięcie promujące organizacje i oferujące pożyteczne, ciekawe i aktywne spędzenie czasu wolnego, to przestrzeń, w której można było spotkać i poznać ludzi działających w organizacjach pozarządowych, którzy wspólnie kształtują wizerunek miasta, uczestniczą w realizacji zadań publicznych, to miejsce na promowanie inicjatyw obywatelskich,  to okazja do pogłębiania integracji organizacji pozarządowych, wymiany doświadczeń i podejmowania wspólnych działań.

 

 

 

 

W ramach promocji Okręgu nasi zawodnicy dyscypliny rzutowej zorganizowali mały pokaz swoich umiejętności. Cieszył się on zainteresowaniem zwłaszcza wśród najmłodszych, chociaż tatusiowie też z chęcią próbowali swoich umiejętności :)

 

 

 

 

 

Stoisko Okręgu Katowickiego również cieszyło się zainteresowaniem. Padały pytania dotyczące procedury wstąpienia w szeregi PZW, gospodarki rybacko-wędkarskiej oraz ogólnej działalności naszego Okręgu.

 

 

 

  

 Do zobaczenia za rok!!

 

 

 

 

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Ilość odwiedzin

Reklama