Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Rozegrano XXV Zawody Przewodniczących Komisji Rewizyjnych Kół i OKR 2018

Aktualności | 2018-04-08 | Publikujący: Okręg PZW w Katowicach

 

W sobotę 7 kwietnia 2018 roku w miejscowości Wisła Mała na Kanale Pawłowickim rozegrano XXV Indywidualne Spławikowe Zawody Wędkarskie Przewodniczących Komisji Rewizyjnych Kół i Okręgowej Komisji Rewizyjnej PZW w Katowicach.

 

Tegoroczne zawody przebiegły w przyjaznej atmosferze, choć poranek w tym dniu nie rozpieszczał było dość chłodno na starcie stanęło 81 zawodników. Wśród grona zaproszonych gości przybyli przedstawiciele Zarządu Okręgu na czele z Prezesem Mirosławem Iwańskim oraz dwie panie z biura ZO Iwona Galus, Jadwiga Pyka.

 

Wczesnym rankiem witając uczestników zawody w obecności Prezesa ZO kol. Mirosława Iwańskiego i sędziego głównego kol. Piotr Gołda otworzył przewodniczący Okręgowej Komisji Rewizyjnej w Katowicach kol. Zygmunt Witkowski życząc wszystkim uczestnikom przyjemnej sportowej rywalizacji.

 

 

 

 

Po mimo chłodnego poranka pogoda w tym dniu dopisała a w dalszej części dnia przywitało słoneczko i było dość ciepło co napawało optymizmem na dobre brania. Czterogodzinne zawody przebiegły w bardzo milej atmosferze, podczas ważenia ryb okazało się że najczęściej łowioną rybą była płotka, leszcz.

 

Tegoroczne zawody można zaliczyć do udanych, zostało złowione 495,850  kg  ryb a umiejętności zawodników pokazały o zasobności łowiska, dominująca rybą był leszcz , płoć. Ryby po zważeniu powróciły do łowiska.

 

 

 

 

Najlepszym w tym dniu z wynikiem 12 370 pkt. okazał się kol. Ryszard Brąclik Koło 80 Milmet-Timken  a tuż za nim z niewielką stratą drugie miejsce z wynikiem 12 365 pkt. zdobył kol. Paweł Matląga Koło 51 Ruda Śląska, trzecie miejsce wywalczył kol. Zbigniew Oślizło Koło 48 Radlin uzyskując 10 900 pkt.

 

Puchar za złowioną największą rybę karaś 350 gram odebrał kol. Błażej Chmielnicki z koła 82 Łaziska Górne.

 

Wyniki:


XXV Zawody Przewodniczących Komisji Rewizyjnych Kół i OKR 2018

 

 

 

 

 

 

 

 

 Bardzo dobrze spisały się nasze Panie i tym razem udowodniły że też potrafią ołowic ryby, kol. Jadwiga Pyka zajęła 8 miejsce uzyskując 10 200 pkt. Brawo.....

  

 

 

 

 

Właścicielom Restauracji i Hotelu Pustelnik wręczono podziękowania za wspaniały przygotowany obiad i umożliwienie korzystania z ich zaplecza i parkingu.

 

 

 

 

Serdeczne dziękujemy kierownikowi Gospodarstwa Rybackiego zbiornika Goczałkowice Panu Łukaszowi Pszczelińskiemu za udostępnienie łowiska.

 

 

 

Fot. Jarosław Pawlak

 

 

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Ilość odwiedzin

Reklama