Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Spotkanie organizacyjne opiekunów młodzieży kół

Aktualności | 2018-04-16 | Publikujący: Okręg PZW w Katowicach

 

13 kwietnia w siedzibie Zarządu Okręgu odbyło się coroczne spotkanie organizacyjne opiekunów młodzieży kół naszego okręgu z przedstawicielami komisji ds. młodzieży działającej przy Zarządzie Okręgu w Katowicach.

 

Z ramienia komisji zebranie poprowadził kol. Roman Łysiak. Na wstępie prowadzący przedstawił sukcesy jakie odniosła nasza młodzież w ubiegłym roku, podkreślając że to zasługa miedzy innymi opiekunów młodzieży działających w szkółkach wędkarskich.

 

 

 

 

Kol. Andrzej Stokfisz zapoznał zebranych z nowym Regulaminem Konkursu Młodzieżowe Koło Roku 2018. Poruszył również udział w obozie szkoleniowym „Berdo” 2018.

 

Kol. Wojciech Frank przedstawił kalendarz imprez sportowych dla dzieci i młodzieży organizowanych przez komisję w tym roku oraz omówił udział kół w Okręgowej Olimpiadzie Młodzieży 2018.

 

W dalszej części spotkania przedstawiony został sposób naboru uczestników obozu oraz zalety takiej formy wypoczynku. Omówione zostały sprawy związane z udziałem w konkursie Młodzieżowe Koło Roku 2017 oraz zgłaszania i ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej opiekunów młodzieży kół i instruktorów szkolenia młodzieży wędkarskiej.

 

Kol. Roman Łysiak zapoznał zebranych o zmianie w regulaminie zawodów „Młode Talenty”. W eliminacjach i w finale zawodów dopuszcza się uczestników do 15 roku życia. Liczy się rok urodzenia. Ponadto zachęcił do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym dla dzieci i młodzieży PZW pt. „Piękno Przyrody w Moim Obiektywie” organizowanym przez Radę ds. Młodzieży ZG PZW. Regulamin konkursu powinien się ukazać w najbliższym czasie.

 

Przed spotkaniem organizacyjnym, zebrali się trenerzy zawodników w dyscyplinie spławikowej U15 i U20, podczas którego zostali poinformowani o zasadach udziału i finansowania w zawodach z cyklu GP Polski oraz Indywidualnych Mistrzostwach Polski.

 

Spotkanie zakończono szkoleniem i zapoznanie uczestników z przepisami i zasadami dotyczącymi bezpiecznego przetwarzania danych osobowych, które przeprowadziła inspektor danych osobowych kol. Jadwiga Pyka.

 

     

 

Okręgowa Komisja ds. Młodzieży

 

 

 

 

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Ilość odwiedzin

Reklama