Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Rozegrano okręgowe zawody Młode Talenty 2018

Aktualności | 2018-05-20 | Publikujący: Okręg PZW w Katowicach

 

W niedzielę dnia 20.05.2018r. na zbiorniku Tama w miejscowości Czerwionka Leszczyny rozegrano finał zawodów okręgowych w dyscyplinie spławikowej Młode Talenty 2018 zorganizowanych przez Komisję Młodzieżową przy Zarządzie Okręgu PZW w Katowicach.

 

W tegorocznym finale uczestniczyło 72 zawodników wywodzących się z kół naszego okręgu Katowice. Zawody otworzył zastępca przewodniczącego Okręgowej Komisji Młodzieży kolega Roman Łysiak witając wszystkich zawodników. Sędzią głównym zawodów był kolega Robert Łatała. Przy bardzo słonecznej pogodzie ryby brały różnie co potwierdzają wyniki.

 

Po 3 godzinnej rywalizacji najlepszym zawodnikiem okazał się kol. Jakub Góra z koła nr 102 Żory z wynikiem 5685gr.

 

Zwycięzcy otrzymali puchary i nagrody rzeczowe. Dla każdego uczestnika były przewidziane upominki ufundowane przez Komisję Młodzieżową. Organizatorzy ufundowali statuetki dla 2 zawodników, którzy złowili największe ryby.

 

Podziękowania należą się dla zarządu koła nr 96 Czerwionka Leszczyny za udostępnienie i przygotowanie łowiska oraz wszystkim sędzią i osobom które przyczyniły się do sprawnej obsługi zawodów. Podziękowania należą się również Komisji Młodzieży  za napoje dla zawodników.

 

Gratulujemy wszystkim zawodnikom.


Wyniki:


  Młode Talenty 2018 - Tama 20.05.2018


 

                               

 

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Ilość odwiedzin

Reklama