Zawody o Puchar Posła Krzysztofa Sitarski

Aktualności | 2018-05-20 | Publikujący: PZW Katowice Rejon VI

W sobotę 19 maja 2018 r.  na zbiorniku 007 w miejscowości Odra gospodarza koła PZW 48 Radlin rozegrano towarzyskie zawody wędkarskie w dyscyplinie spławikowej o Puchar Posła na Sejm RP Krzysztofa Sitarski.

Spotkanie z posłem w gronie wędkarzy to nie tylko rywalizacja o najwyższe trofeum, to dobra okazja wymiany poglądów i doświadczeń w najważniejszych sprawach naszego wędkarstwa.

W sobotniej imprezie wędkarskiej brało udział ośmioosobowe drużyny reprezentujące sześć kół PZW naszego rejonu VI.- koła 48 Radlin, 50 Rydułtowy, 74 Niedobczyce,  62 Wodzisław Śl., 110 1-go Maja, 125 Chwałowice.

Pan Poseł w obecności Prezesa koła kol. Jana Biczkowski wręczając osobiście okazałe puchary złożył wielkie gratulacje dla zwycięzców, również wielkie brawa dla pozostałych zawodników.

Drużynowo zawody wygrała drużyna z koła 50 Rydułtowy

Indywidualnie zawody wygrał kol. Jan Wendelberger z koła 50 Rydułtowy.

Impreza się udała Panu Posłowi należą się serdeczne podziękowania.

Wyniki:

Zawody o Puchar Posła Krzysztofa Sitarski