Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

TRZECIA TURA SZKOLENIOWA DLA INSTRUKTORÓW

Aktualności | 2009-05-13 | Publikujący: Okręg PZW w Katowicach

        Kolejna grupa adeptów pracująca z najmłodszymi wędkarzami wzięła udział 11.05 w trzeciej już edycji szkolenia na stopień Instruktora Szkolenia Młodzieży Wędkarskiej. Podobnie jak poprzednim razem, zajęcia poprowadził Jan Grund - zasłużony działacz PZW, były trener kadry narodowej oraz wieloletni sędzia w dyscyplinie  rzutowej, a przy tym uprawniony Inspektor Szkolenia Młodzieży Wędkarskiej. 
            Ze strony Komisji Młodzieżowej obecni byli: przewodniczący Roman Łysiak, sekretarz Henryk Bębnowicz oraz członkowie - Antoni Rogulski, Andrzej Fijałkowski, Zbigniew Kliszka i Jolanta Stefanek. Oprócz zagadnień stricte szkoleniowych omówiono również główne problemy związane z rekrutacją dzieci i młodzieży do PZW, a także kwestie wychowawcze i sportowe. 
            Sesja szkoleniowa zakończyła się egzaminem, który pozytywnie zaliczyło trzydzieści osób. Po zatwierdzeniu wyników przez Zarząd Okręgu dołączą oni do grupy 32 przeegzaminowanych wcześniej instruktorów. 
            Komisja Młodzieżowa z zadowoleniem przyjęła tak duże zainteresowanie szkoleniem ze strony kół naszego Okręgu i wyraża nadzieję, że będzie to miało przełożenie na rzeczywistą pracę z dziećmi i młodzieżą w terenie. Życząc wszystkim nowym instruktorom owocnej pracy, przypominamy jednocześnie, że nabyte uprawnienia podlegają corocznej weryfikacji.

 JOLANTA STEFANEK

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Ilość odwiedzin

Reklama