Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Rozegrano Memoriał Józefa Babloka

Aktualności | 2019-07-08 | Publikujący: Okręg PZW w Katowicach

 

 


W dniu 07.07.2019 r. w Łazach na zbiorniku nr 101 „Mitręga” rozegrane zostały zawody spławikowe Okręgowego Sądu Koleżeńskiego i Rzecznika Dyscyplinarnego. Po raz 9-ty odbyły się jako „Memoriał Józefa Babloka”. Był wieloletnim przewodniczącym OSK, wyróżnionym tytułem Honorowego Członka PZW. Zawody odbyły się przy sprzyjającej pogodzie, w atmosferze w pełni koleżeńskiej sportowej rywalizacji, a i ryby zechciały współpracować.

 

Na podium uplasowali się: Marek Osmólski – 7460 pkt, Robert Malec – 6570 pkt, Janusz Olszewski – 6530 pkt. Zwycięzcy otrzymali puchary i dyplomy. 

 

Następna trójka zadowoliła się dyplomami. Są to: Adrian Szczepańczyk – 5215 pkt, Jakub Majmurek – 5120 pkt, Wojciech Jedrysik – 5065 pkt. Puchar i dyplom za złowienie największej ryby zawodów, leszcza dł. 41 cm otrzymał kol. Zbigniew Żurek. Kol. Magdalena Wieschalka łowiąc batem na delikatny zestaw pokonała 35 cm karpia. 

 

Ogółem w zawodach złowiono 110 kg ryb, głównie leszcza, płoci, lina, wzdręgi i sumika karłowatego. Sumik oczywiście nie wrócił do wody, pozostałe ryby tak i to w dobrej kondycji.  Zawody sprawnie przeprowadził sędzia kol. Henryk Kucharczyk. Uczestnicy gremialnie zapowiedzieli swój start w następnym roku w X edycji tej imprezy. Organizator składa podziękowanie gospodarzowi wody, którym jest koło nr 34 Łazy za wzorowe przygotowanie stanowisk zawodniczych.

 

 

 

 

 

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Ilość odwiedzin

Reklama