Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Posprzątano brzegi rzeki Wisły

Aktualności | 2019-08-01 | Publikujący: Okręg PZW w Katowicach

 


W piątek dnia 26 lipca 2019 r., Koło PZW nr 33 Libiąż zorganizowało akcje sprzątania brzegów wzdłuż rzeki Wisła 029 w miejscowości Bobrku, Gromcu, Metkowie, Jankowicach, promując postawy ekologiczne w zakresie ochrony ekosystemów wodnych. Rzeka Wisła corocznie skupia rzesze turystów i wędkarzy, którzy zostawiają niestety bardzo dużą ilość śmieci.

 

W akcji brało udział 20 osób, do akcji przyłączyli się ochotnicy z Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej OSP Libiąż, OSP Gromiec podczas której zebrano blisko 100 worków (140 litrowych) w dużej ilości odpadów pozostawionych przez wędkarzy ( i to właśnie jest przykre).

 

Składamy podziękowania wszystkim uczestnikom za pomoc, dla członków z Koła 33 Libiąż oraz strażakom OSP Libiąż, OSP Gromiec, podziękowania kierujemy dla sołtysa Gromca i Straży Rybackiej za wsparcie akcji.

 

 

Wędkarzu!!! Dbajmy o Nasze Otoczenie - Zabierz Śmieci Ze Sobą !!!

 

Straż Rybacka podczas kontroli będzie zwracać szczególną uwagę na czystość na stanowisku wędkarza. Będą kary za śmieci na stanowisku i nie będzie tłumaczenia że to nie moje. Zgodnie z przepisami zajmując stanowisko wędkarskie bierze się odpowiedzialność za jego czystość.

 

 

 

 

 

 

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Ilość odwiedzin

Reklama