Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Informacja ze spotkania z Parlamentarzystami i kandydatami do Sejmu i Senatu RP

Aktualności | 2019-10-09 | Publikujący: Okręg PZW w Katowicach

 

W dniu 9 września 2019 r. w Radlinie odbyło się spotkanie z Posłem na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Panem Krzysztofem Sitarskim, Kandydatką do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej Panią Ewą Gawęda - Radną Sejmiku Województwa Śląskiego oraz kandydatem na Posła Rzeczypospolitej Polskiej Panem Grzegorzem Matusiakiem - Posłem na Sejm VII i VIII kadencji.

 

W spotkaniu udział wzięli przedstawiciele Okręgu Polskiego Związku Wędkarskiego w Katowicach w osobie Prezesa ZO Mirosława Iwańskiego, członka ZO Andrzeja Szczęsnego, Prezesa Koła nr 48 Radlin  Jana  Biczkowskiego, Dyrektora biura ZO Henryka Brylskiego.

 

W trakcie spotkania przedstawiono i omówiono najważniejsze problemu nurtujące działalność Okręgu i kół PZW w Katowicach. W szczególności zaprezentowano kwestię opłat za pobór wody na stawy rekreacyjne, użytkowane przez wędkarzy, wysokości stawek czynszów dzierżawnych za wody użytkowane wędkarsko oraz kwestie Społecznej Straży Rybackiej.

 

Kandydaci do Sejmu i Senatu po wysłuchaniu informacji oraz zapoznaniu się z problematyką wędkarską wyrazili wolę wsparcia działań związanych z ochroną środowiska wodnego oraz zaproponowali możliwość podjęcia działań na rzecz utworzenia Zespołu Parlamentarnego do spraw wędkarstwa.

 

Na zakończenie ustalono potrzebę dalszych spotkania w sprawach nurtujących polskie wędkarstwo.

 

Dziękujemy wszystkim za udział w spotkaniu i wsparcie naszych działań. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Ilość odwiedzin

Reklama