Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Posiedzenie Prezydium i Zarządu Okręgu PZW w Katowicach 24.10.2019 r.

Aktualności | 2019-10-24 | Publikujący: Okręg PZW w Katowicach

 

W czwartek 24 października 2019 r. o godz. 13,30 w siedzibie Okręgu odbyło się posiedzenie Prezydium ZO, a następnie o godz. 16,00 posiedzenie Zarządu Okręgu, w którym uczestniczyli zaproszeni goście: przewodniczący i sekretarz Okręgowej Komisji Rewizyjnej kol. Zygmunt Witkowski i kol. Jarosław Pawlak; przewodniczący Okręgowego Sądu Koleżeńskiego kol. Zbigniew Górski; rzecznik dyscyplinarny Wojciech Jędrysik oraz dyrektor biura ZO Henryk Brylski i gł. księgowa Iwona Galus.

 

Posiedzenie Prezydium Zarządu Okręgu otworzył prezes ZO Mirosław Iwański.

 

 

 

 

 

Na posiedzeniu Prezydium ZO omówiono projekty 10 uchwał dot.: spraw gospodarczych, finansowych oraz nadania odznaki senior wędkarstwa.

 

O godz. 16,00 rozpoczęło się posiedzenie Zarządu Okręgu.

 

Na posiedzeniu Zarządu Okręgu w zakresie działalności gospodarczej podjęto następujące uchwały w sprawie:

- wprowadzenia szczegółowych i ogólnych warunków uprawiania amatorskiego połowu ryb wędką na wodach ogólnodostępnych od 2020 r.

- prowadzenia rejestracji połowu ryb na wodach ogólnodostępnych Okręgu PZW w Katowicach zawierający wzór rejestru połowu ryb oraz instrukcję do „Rejestru połowu ryb” - omówił wiceprezes ZO ds. gospodarczych kol. Edward Totoń;

- podziału składek członkowskich na 2020 rok wraz z kryteriami oceny działalności kół od 2020 r.

- uchwalenia składek członkowskich na ochronę i zagospodarowanie wód oraz opłat dla wędkarzy nie zrzeszonych  na 2020 rok.

- przekazania kwoty 500,00 zł na gwóźdź pamiątkowy z okazji nadania sztandaru Okręgowi Polskiego Związku Wędkarskiego w Jeleniej Górze oraz przekazania kwoty 100,00 Fundacji na rzecz osób niewidomych i niepełnosprawnych „Pomóż i Ty”

- dofinansowania inwestycji związanej z wykonaniem stojaka, leżaka mnicha  i umocnienia wylotu ze stawu Kiszka na łowisku Stawy nr 717 w kole nr 92 KWK Halemba w wysokości do 50 % poniesionych kosztów jednak nie więcej niż do kwoty 1.750,00 zł na podstawie przedstawionych faktur,

- zmiany załącznika nr 1 w uchwale nr 85/2015 Prezydium Zarządu Okręgu  w Katowicach z dnia 11.12.2015 r. w sprawie regulaminu zatrudnienia i wynagradzania pracowników biura Zarządu Okręgu Polskiego Związku Wędkarskiego w Katowicach związane z podniesieniem od 01.01.2020 r. płacy minimalnej,

- wynagrodzeń pracowników biura Zarządu Okręgu – omówił skarbnik ZO kol. R. Sito;

- nadania odznak „Senior Wędkarstwa” dla 260 członków Okręgu PZW w Katowicach za 40 letnie członkostwo w Polskim Związku Wędkarskim - omówił przewodniczący komisji odznaki kol. A. Szczęsny

   

 

 

 

W dalszej części obrad prezes ZO kol. Mirosław Iwański omówił odpowiedź do Głównej Komisji Rewizyjnej na kontrole przeprowadzoną w okręgu przez zespół kontrolny GKR w sprawie koła PZW Jas Mos oraz protokół zespołu OKR do zbadania struktury składek członkowskich na ochronę i zagospodarowanie wód oraz opłat dla wędkarzy nie zrzeszonych. Obie odpowiedzi zostały zaakceptowane przez zarząd okręgu i skierowane do organów prowadzących kontrolę i analizę dokumentacji finansowo-organizacyjnej. Ponadto zapoznano zebranych z odpowiedzią udzieloną członkowi koła PZW Jas Mos po jej przyjęciu do wiadomości przez członków władz okręgu.

  

 

Prezes Zarządu Okręgu

Mirosław Iwański

 

Fot. Jarosław Pawlak

 

 

 

 

 

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Ilość odwiedzin

Reklama