Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Posiedzenie Prezydium ZO z udziałem Członków Honorowych PZW Okręgu PZW w Katowicach – 27.08.2020 r.

Aktualności | 2020-08-27 | Publikujący: Okręg PZW w Katowicach

 

W czwartek 27 sierpnia 2020 r. o godz. 7,00 w Syryni rozpoczęło się coroczne spotkanie z Członkami Honorowymi PZW Okręgu w Katowicach połączone ze wspólnym wędkowaniem na akwenie „Bażyna” – łowisku licencyjnym okręgu prowadzonym przez koło PZW Wodzisław Śl. Uczestników spotkania przywitał prezes ZO.

 

W pierwszej części spotkania rozegrano dwusektorowe spławikowe zawody wędkarskie. W sektorze pierwszym rywalizowali między sobą Członkowie Honorowi Okręgu PZW w Katowicach, w sektorze drugim członkowie prezydium ZO i zaproszeni goście. W sumie uczestniczyło 26 zawodników.

W sektorze pierwszym zwyciężył: Lech Gorczyński wynikiem 9 330 pkt., 2. miejsce zajął Jan Grunt – 8 180 pkt., 3. miejsce zajął Edward Totoń – 7 230 pkt., w sektorze drugim: zwyciężył Artur Borowski  wynikiem 18 560 pkt., 2. miejsce zajął Henryk Brylski – 16 490 pkt., 3. Zbigniew Mośko – 11 800 pkt. W sumie złowiono 167, 515 kg różnych gatunków ryb, które wróciły spowrotem do łowiska.


  Zawody Prezydium ZO z udziałem Członków Honorowych i zaproszonych gości-Bażyna 27.08.2020

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W drugiej części spotkania  rozpoczęło się posiedzenie Prezydium  Zarządu Okręgu z udziałem Członków Honorowych i zaproszonych gości. Obradom przewodniczył Prezes Zarządu Okręgu – Mirosław Iwański.

 

Kol. Bogdan Kossowski wiceprezes ZO ds. sportu omówił projekt uchwały w sprawie zamknięcia wędkowania łowiska nr 670 Buków I. Na wniosek Koła PZW nr 62 Wodzisław Śląski zostaje zamknięty do amatorskiego połowu ryb  łowisko   nr 670 Buków I w okresie od 10.09.2020 r. godzina 6:00 do 13.09.2020 r. godz. 15:00., na czas rozgrywania zawodów karpiowych organizowanych przez Klub Karpiowy Carp Dream Wodzisław Śląski. Organizator zawodów jest w całości odpowiedzialny za organizacje zawodów oraz bezpieczeństwo ich uczestników i innych osób znajdujących się na terenie zawodów, w tym za zabezpieczenia związane z „COVID 19”. Uchwała została przyjęta jednogłośnie.

 

 

 

Kol. Zbigniew Mośko wiceprezes ZO ds. młodzieży omówił projekt uchwały w sprawie nadania tytuł Instruktora Szkolenia Młodzieży kol. Maciejowi Białdydze członkowi Koła PZW  nr 51 Ruda. Śląska. Uchwała została przyjęta jednogłośnie.

 

Przewodniczący komisji problemowych przedstawili informacje z przebiegu prac okręgu za lipiec 2020 r. dotyczących przygotowań do walnych zgromadzeń sprawozdawczo wyborczych kół PZW oraz zapoznali się z projektem ordynacji wyborczej przygotowanej przez Zarządu Głównego PZW do konsultacji z władzami i organami okręgów na kadencję 2021 – 2024. Omówiono  wielkość zarybień, kondycję finansową okręgu w 2020 r., która na obecnym etapie zapewnia realizację przyjętego budżetu. Niezależnie od powyższego komisja ds. mediów i promocji uruchomiła w radiu Katowice reklamę Okręgu Polskiego Związku Wędkarskiego w Katowicach w kierunku upowszechniania wędkarstwa, sportu krajowego i międzynarodowego przedstawiając atrakcyjne oferty dla dzieci i młodzież.

 

 

 

Kol. Zygmunt Witkowski przewodniczący Okręgowej Komisji Rewizyjnej omówił realizację planu pracy komisji  w zakresie przeprowadzonej kontroli finansowej w zakresie  wykorzystania środków pieniężnych wynikających z uchwały XXXI Krajowego Zjazdu Delegatów. Przeprowadzona kontrola potwierdziła racjonalne wykorzystywanie środków zgodnie z obowiązującymi przepisami związkowymi.


W sprawach różnych dyr. biura kol. Henryk Brylski złożył informacja w sprawie podpisania umowy dzierżawy z PGW Wody Polskie na zb. Srebrniok nr 656, Pod Torami – Kalny nr 622.

 

 

 

 

Prezes Zarządu Okręgu

Mirosław Iwański

 

Fot. Jarosław Pawlak

 

 

   

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Ilość odwiedzin

Reklama