Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Komunikaty

Zaproszenie na Zawody Przewodniczących Komisji Rewizyjnych Kół i Okręgowej Komisji Rewizyjnej PZW w Katowicach 27.03.2021

Komunikaty | 2021-03-15 | Publikujący: Okręg PZW w Katowicach

 

 

📢 Komunikat – Zawiesza się zawody wędkarskie dla Przewodniczących Komisji Rewizyjnej Kół i OKR planowane w dniu 27.03.2021


Okręgowa Komisja Rewizyjna PZW w Katowicach zaprasza Przewodniczących Komisji Rewizyjnych Kół w dniu 27.03.2021 roku na XXVIII zawody wędkarskie Przewodniczących Komisji Rewizyjnych Kół i Okręgowej Komisji Rewizyjnej.          

 

 

Zawody wędkarskie w dyscyplinie spławikowej zostaną rozegrane na rzece Przczynka w miejscowości Brzeźce, wędkujemy tylko na baty, bez wędki tyczki.

 

W zawodach dla przewodniczących dopuszcza się w zastępstwie udział innej wyznaczonej osoby ze składu Komisji Rewizyjnej Koła.

 

Otwarcie zawodów (losowania stanowisk) odbędzie się o godz. 7ºº na terenie parkingu Restauracji i hotelu Pustelnik w miejscowości Wisła Mała przy trasie (nr 939) Strumień – Pszczyna.

 

Obowiązują wszystkie wytyczne sanitarne – obowiązek zasłaniania ust nosa maseczkami , utrzymania co najmniej 1,5-metrowej odległości.

 

Po odprawie nastąpi przejazd na miejsce rozegrania zawodów wędkarskich na rzekę Przczynka w miejscowości Brzeźce.

 

Zgłoszenia oraz opłaty startowej wysokości 60 złotych należy wnieść w kasie Okręgu PZW w Katowicach w terminie do dnia 24.03.2021 roku.

 

  Uwaga Ważne!   

 

Zaznaczamy jednocześnie, że rozegranie zawodów uzależnione będzie od aktualnych obostrzeń związanych z Covid-19 na dzień rozgrywania zawodów.

 

Jeżeli do 26 marca 2021 roku utrzymany zostanie aktualny reżim sanitarny ( istniejący zakaz organizacji tego typu imprez sportowych), zmuszeni będziemy wyznaczyć inny termin rozegrania zawodów.

 

Jeżeli zostanie zniesiony, to zawody zostaną rozegrane w planowanym terminie.

 

 

 

                                 Sekretarz OKR                                                       Przewodniczący OKR 

 

                         Jarosław Pawlak                                       Zygmunt Witkowski

  

 👉   Lista zgłoszonych na zawody

 

 

                     Na Mapie - Restauracjia i hotel Pustelnik (miejsce zbiórki)

       

 

 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Ilość odwiedzin

Reklama