📢 Komunikat - Obecne przepisy nie pozwalają na organizację zawodów wędkarskich

Komunikaty | 2021-03-21 | Publikujący: Okręg PZW w Katowicach

W związku z licznymi zapytaniami w sprawie organizacji zawodów wędkarskich informujemy, że zgodnie z rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów z dnia 26.02.2021r. w sprawie;  Ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów  w  związku z  wystąpieniem  stanu epidemii zabronione jest rozgrywanie zawodów sportowych do odwołania  przez organizacje nie będące związkami sportowymi.

👉 Rozporządzenie ws. obostrzeń epidemicznych z 26.02.2021

👉 Rozporządzenie ws. obostrzeń epidemicznych z 19.03.2021

O wszelkich zmianach prawnych, w sprawie możliwości organizacji zawodów, będziemy na bieżąco informować.