📢 Komunikat - Aktualizacja kalendarza imprez sportowych

Komunikaty | 2021-03-22 | Publikujący: Okręg PZW w Katowicach

W związku z wprowadzeniem obostrzeń związanych z pandemią i brakiem możliwości rozgrywania zawodów wędkarskich, informujemy że zmianie uległ Kalendarz okręgowych imprez sportowych 2021.

Odwołane zostały spinningowe-brzegowe zawody GPP "Puchar Brennicy", a zawody w dyscyplinie spławikowej Przewodniczących Komisji Rewizyjnych Kół i Członków OKR oraz I Zawody U15 i U20 zostały przełożone na późniejsze terminy, które zostaną podane jak będziemy znali więcej informacji na temat możliwości ich rozegrania.

W związku z przełożeniem zawodów ogólnopolskich "Klubowe Feederowe Mistrzostwa Polski" na termin 24-26 września 2021 r, zmianie uległy terminy okręgowych zawodów feederowych i zawodów spinningowych.

Aktualny kalendarz imprez sportowych w którym znajduje się opis zmian

Dział Sportu

Biura ZO PZW w Katowicach