Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Komunikaty

📢 Komunikat zawodów okręgowych na długi majowy weekend cz. 2

Komunikaty | 2021-04-27 | Publikujący: Okręg PZW w Katowicach

 

W związku z tym, że Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 22 kwietnia 2021 r. DZ. U. poz. 748 utrzymał w mocy zapis § 9 ust 16a, oznacza  nadal obowiązuje zakaz organizacji zawodów wędkarskich. 

 

W związku z tym zaplanowane na 1 maja 2021 r. zawody GPO w dyscyplinie muchowej "Puchar Wisły" i zawodów GPO w dyscyplinie feederowej w dniach 2 i 3 maja 2021 r. na rzece Odra w Kędzierzynie Koźlu zostają odwołane w pierwotnych terminach. O możliwości przeniesienia zawodów na inne terminy poinformujemy po spotkaniu Okręgowego Kapitanatu Sportowego i podjęciu decyzji w tym temacie.

 

Jednocześnie informujemy, że Zarządy Kół PZW które mimo zakazu prawnego będą próbowały organizować zawody, biorą na siebie pełną-personalną odpowiedzialność za złamanie nałożonych obostrzeń w związku z pandemią Sars-CoV-2, oraz muszą być świadomi wszystkich wynikających z takiego postępowania konsekwencji.

 

Jeżeli zapisy Rozporządzenia ulegną zmianie, w stopniu który będzie zezwalał na rozgrywanie zawodów wędkarskich, od razu o tym fakcie poinformujemy wszystkich zainteresowanych.

 

 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Ilość odwiedzin

Reklama