📢 Kalendarz imprez organizowanych dla dzieci i młodzieży w 2021 r.

Komunikaty | 2021-06-14 | Publikujący: Okręg PZW w Katowicach

Komisja ds. młodzieży na swoim spotkaniu w dniu 8 czerwca zaktualizowała kalendarz imprez organizowanych dla dzieci i młodzieży w 2021 roku. Oprócz zawodów z cyklu GrandPrix okręgu zapraszamy na następujące zawody :

1. Zawody szkółek wędkarskich11.07 Pniowiec Tarnowskie Góry Strzybnica. Odpłatność 110 zł za drużynę składającą się z trzech zawodników i łowiącego trenera oraz 20 zł za za każdego opiekuna ( obowiązkowo dla wszystkich zawodników ). Zgłoszenia poprzez opiekunów młodzieży w rejonach do 1.07. Dodatkowych  informacji udziela kol Gerard Plewnia tel 697 054 933

2.  Drużynowe zawody kadetów11.09 zbiornik Sosina. Wg eliminacji w rejonach, a w rejonach gdzie eliminacje nie zostały rozegrane wg zgłoszenia opiekuna młodzieży w rejonie.

3.  Finał zawodów Młode Talenty19.09 – zbiornik Tama. Zostanie wyznaczony jeden sektor dla najmłodszych zawodników ( do lat 10 ). Prosimy w protokołach eliminacyjnych zapisywać rocznik zawodnika.

4.  Okręgowa Olimpiada w sportach wędkarskich25.09 Siemianowice Śląskie.

Więcej informacji w osobnym komunikacie.

Komisja ds. Młodzieży