📢 Komunikat nr 1 GPO U15 i U20 Poręba

Komunikaty | 2021-08-28 | Publikujący: Okręg PZW w Katowicach

Okręgowy Kapitanat Sportowy informuje że, zawody spławikowe z cyklu Grand Prix Okręgu w kat. Kadetów - U15 i Juniorów - U20 rozegrane zostaną w dniu 05 września 2021r. na zb. Poręba k/Zawiercia W zawodach prawo startu mają tylko członkowie Okręgu PZW w Katowicach, czyli mający opłaconą składkę członkowską na 2021 r w jednym z kół będących jednostką terenową Okręgu PZW w Katowicach.

Losowanie sektorów i numerów stanowisk - komputerowe

Zawody zostaną rozegrane zgodnie z przepisami zawartymi w Zasadach Organizacji Sportu Wędkarskiego cz. II.2

Opłata startowa na zawody wynosi 30 zł

Opłatę startową można uiścić w kasie biura ZO PZW w Katowicach lub poprzez przelew na konto Okręgu nr 87 1020 2313 0000 3902 0120 1557

W przypadku wpłaty na konto wpłacający zobowiązany jest do przesłania potwierdzenia przelewu bankowego na adres sport@opzw.webserwer.pl

W przypadku wpłaty na konto, w opisie przelewu musi być wpisane: Imię Nazwisko zawodnika, kogo reprezentuje (nr koła PZW, tytułem: Mistrzostwa Okręgu 04-05.09.2021).

Zgłoszeń należy dokonywać na adres email: sport@opzw.webserwer.pl podając nazwę zawodów, datę, Imię i Nazwisko zawodnika oraz kogo reprezentuje nr koła PZW

Termin zapisów mija 31 sierpnia 2021 r. o godz. 24:00

Zgłoszenie uznaje się za kompletne po dokonaniu zgłoszenia i opłaty startowej

Zbiórka do godz.: 7:00 7:00 –odprawa

7:05 - losowanie sektorów, stanowisk (komputerowe)

8:00 – pierwszy sygnał 5 min. przed kontrolą zanęty

8:50 – drugi sygnał 10 min. przed rozpoczęciem łowienia - nęcenie zanętą ciężką

9:00 – trzeci sygnał rozpoczęcie łowienia

11:55 – czwarty sygnał 5 min. do końca zawodów

12:00 – zakończenie łowienia

13:00 – ogłoszenie oficjalnych wyników, zakończenie zawodów

Komisja sędziowska:

Sędzia główny: Tomasz Kowalczuk

Sekretarz: Marek Bil

👉 Podczas zawodów zawodnicy zobowiązani są do stosowania się do obostrzeń związanych z pandemią SARS-CoV-2 obowiązujących w dniu zawodów.

Wszystkie informacje dotyczące zawodów w tym lista zgłoszonych i wyniki w linku poniżej:

GPO U15 i U20 Poręba