📢 Komunikat nr 1 Mistrzostwa Okręgu Fedder

Komunikaty | 2021-08-24 | Publikujący: Okręg PZW w Katowicach

Okręgowy Kapitanat Sportowy PZW w Katowicach zaprasza członków Okręgu PZW w Katowicach na zawody wędkarskie w dyscyplinie Feederowej „Mistrzostwa Okręgu” w kategorii seniorów.

W zawodach prawo startu mają tylko członkowie Okręgu PZW w Katowicach, czyli mający opłaconą składkę członkowską na 2021 r w jednym z kół będących jednostką terenową Okręgu PZW w Katowicach.

Pierwszeństwo startu mają mistrzowie kół a o starcie pozostałych decyduje kolejność zgłoszeń do pojemności łowiska.

Zawody zostaną rozegrane w dwóch turach w dniach 04 – 05 września 2021 r. na rzece Odra w Kędzierzynie Koźlu – Rogi wjazd od ulicy Zacisze 2

Komisja sędziowska:

Sędzia główny – Tadeusz Karaszkiewicz

Sędzia sekretarz – Aleksandra Kurzepa

Losowanie sektorów i numerów stanowisk - komputerowe

Mistrzostwa Okręgu zostaną rozegrane zgodnie z przepisami zawartymi w Zasadach Organizacji Sportu Wędkarskiego cz. II.9

Opłata startowa na zawody wynosi 35 zł + kaucja 50 zł.

Opłatę startową można uiścić w kasie biura ZO PZW w Katowicach lub poprzez przelew na konto Okręgu nr 87 1020 2313 0000 3902 0120 1557

W przypadku wpłaty na konto wpłacający zobowiązany jest do przesłania potwierdzenia przelewu bankowego na adres sport@opzw.webserwer.pl

W przypadku wpłaty na konto, w opisie przelewu musi być wpisane: Imię Nazwisko zawodnika, kogo reprezentuje (nr koła PZW, tytułem: Mistrzostwa Okręgu 04-05.09.2021).

Zgłoszeń należy dokonywać na adres email: sport@opzw.webserwer.pl podając nazwę zawodów, datę, Imię i Nazwisko zawodnika oraz kogo reprezentuje nr koła PZW

Termin zapisów mija 30 sierpnia 2021 r. o godz. 24:00

Zgłoszenie uznaje się za kompletne po dokonaniu zgłoszenia i opłaty startowej

Program zawodów:

- Zbiórka do godz: 7:00

- 7:00 odprawa

- 7:05 losowanie sektorów i stanowisk (komputerowe)

- 8:00 - pierwszy sygnał na 5 min. przed rozpoczęciem kontroli zanęt i przynęt

- 9:20 – drugi sygnał na 10 min. przed rozpoczęciem zawodów – zawodnik rozpoczyna nęcenie

- 9:30 – trzeci sygnał – rozpoczęcie zawodów

- 14:25 – czwarty sygnał – na 5 min. do końca zawodów

- 14:30 – piąty sygnał – zakończenie zawodów

- 15:30 – ogłoszenie wyników

Podczas zawodów zawodnicy zobowiązani są do stosowania się do obostrzeń związanych z pandemią SARS-CoV-2 obowiązujących w dniu zawodów.

22.08.2021r.    Okręgowy Kapitanat Sportowy PZW w Katowicach