Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Rozegrano finał zawodów Młode Talenty 2021

Aktualności | 2021-09-20 | Publikujący: Okręg PZW w Katowicach

 

 

W dniu 19 września na zbiorniku Tama w miejscowości Czerwionka – Leszczyny rozegrany został finał zawodów organizowanych przez okręgową komisję ds. młodzieży „Młode Talenty”. Z rejonowych eliminacji wyłonionych zostało 42 zawodników do finału z czego w zawodach wzięło udział 36 zawodników.


O godzinie 7:00 sędzia zawodów kol. Andrzej Jaguś wraz z z-cą przewodniczącego komisji ds. młodzieży kol. Romanem Łysiakiem przywitali wszystkich przybyłych zawodników, trenerów i opiekunów, przypomnieli zasady obowiązujące podczas rozgrywanych zawodów i przeprowadzili losowanie stanowisk.

 

Od godz. 9:00 wszyscy rozpoczęli trzygodzinną turę zawodów a trzeba nadmienić że leszczyki występujące w łowisku były bardzo trudne do złowienia i wymagały od zawodników wyjątkowej cierpliwości w ich połowie.

 

O 12:00 ostatni sygnał zakończył zawody a sędziowie przystąpili do ważenia złowionych ryb. Jak się okazało najlepszym zawodnikiem i zwycięzcą sektora C oraz całych zawodów okazał się kol. Bartosz Mirek z koła PZW nr 92 Halemba z wagą 7835 gr. Zwycięzcą sektora B z wagą 7595 a zarazem zdobywca pucharu za 2 miejsce w zawodach został kol. Oliwier Szymończyk reprezentujący koło PZW nr 85 Paryż. Trzecim zwycięzcą sektora i zdobywcą trzeciego pucharu została kol. Justyna Kuligowska z koła PZW nr 34 Łazy z wagą 3535 gr.

 

Dla wszystkich finalistów startujących w zawodach komisja ds. młodzieży przygotowała  drobne upominki rzeczowe.

 

Wyniki:


    FINAŁ MŁODE TALENTY 2021 

  

 

  

  

   

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Ilość odwiedzin

Reklama