Rozegrano II Klubowe Mistrzostwa Polski w Wędkarstwie Feederowym

Aktualności | 2021-10-01 | Publikujący: Okręg PZW w Katowicach

II Klubowe Mistrzostwa Polski w wędkarstwie  feederowym odbyły sie w dniach 23-26.09.2021 r. na łowisku nr 033  Odra w miejscowości Kędzierzyn- Koźle – Rogi pod Patronatem Pani Sabiny Nowosielskiej Prezydent Miasta Kędzierzyn-Koźle.

Po trzydniowych zmaganiach w zmiennych warunkach atmosferycznych  najważniejsze w tym  sezonie klubowe zawody w wędkarstwie feederowym dobiegły szczeliwie do końca.

Zwycięzcami została drużyna OKW Katowice Feedersklep  w składzie : Marcin Kurzepa, Mariusz Nowak, Marcin Kubalak, drugie miejsce drużyna Browning Feeder Crew Roztocze  w składzie  Tomasz Krawiecki, Piotr Mołdoch, Piotr Buczek, trzecie miejsce drużyna WKS Silver Fish w składzie Krzysztof Kasprzak, Emil Siemiaszko, Daniel Małkowski.

GRATULUJE!  Podziękowania za wspaniała walkę należą się wszystkim  zawodnikom i trenerom.

Oficjalnego zakończenia zawodów  dokonał Wiceprezes ZG ds. Sportu kol. Zbigniew Mośko w towarzystwie Wiceprezesa ZO PZW w Katowicach kol. Bogusława Kossowskiego  i całej obsady sędziowskiej. Wręczono puchary  zwycięzcą w poszczególnych sektorach, oraz puchary i nagrody dla pierwszych ośmiu drużyn.

Podziękowania dla sponsorów: Arkadiusz Orzeszyna, Feeder Bait, Feedersklep, Jokers-Robaki, Match Pro, Sportex Polska.

Klubowe Feederowe MP 2021