Nadzwyczajny Okręgowy Zjazd Delegatów w celu wyboru Prezesa ZO w Katowicach

Aktualności | 2021-10-17 | Publikujący: Okręg PZW w Katowicach

Na podstawie uchwały nr 47/2021 Zarządu Okręgu PZW w Katowicach został zwołany Nadzwyczajny Okręgowy Zjazd Delegatów w celu wyboru Prezesa ZO.

W niedzielę 17 października br. odbył się Nadzwyczajny Okręgowy Zjazd Delegatów w siedzibie Centrum Kultury Śląskiej w Świętochłowicach przy ul. Krauzego, który otworzył wiceprezes ZO ds. organizacyjnych kol. Janusz Olszewski o godz. 9:00.

Z ramienia Zarządu Głównego Polskiego Związku Wędkarskiego zjazd obsługiwał członek ZO, Opiekun Rejonu południowo-zachodniego, Prezes Zarządu Okręgu w Sieradzu kol. Jacek Grobelny.

Zjazd prowadzili: Przewodniczący kol. Zbigniew Rakoczy wraz z zastępcą kol. Lechem Gorczyńskim. Na sekretarzy zostali wybrani kol. Janusz Olszewski i kol. Dariusz Gacek.

W zjeździe uczestniczyło 135 delegatów z prawem do głosowania. W wyniku przeprowadzonych wyborów prezesem Zarządu Okręgu PZW w Katowicach został w pierwszej turze kol. Mirosław Winiarski uzyskując 88 głosów, drugi kandydat kol. Joachim Wieschalka uzyskał 24 głosy a trzeci kandydat kol. Adam Suchorabski uzyskał 18 głosów.

Nadzwyczajny Okręgowy Zjazd Delegatów zakończył się o godz. 11:45