Pobyt w Czechach na Zawodach Młodzieży Okręgu PZW Katowice

Aktualności | 2011-05-11 | Publikujący: Okręg PZW w Katowicach

Pobyt w Czechach na Zawodach Młodzieży Okręgu PZW Katowice

Młodzież z naszego okręgu została zaproszona do Czech na zawody o 14 Puchar Vyskorickych. Turniej  dla Młodzieży  w Zabrek-1 Ostrawa odbył się w dniu 30.04.2011 roku.

W dniu 29.04.2011 z Okręgu PZW Katowice wyjechało  6 zawodników i  4 opiekunów.

Reprezentującą naszą młodzież to Zawodnicy: Barwicki Michał, Knoppik Łukasz, Molin Marcin, Kurzepa Marcin, Goszka Anna, Krasoń Karolina. Opiekunowie : Kurzepa  Aleksandra , Kliszka Marian, Stokfisz  Andrzej, Rogulski Antoni.

W Ostrawie przywitali nas Bronislav Bartoś i Vladimir Rihak, którzy zaprosili wszystkich do hotelu i na kolację .

Na łowisku starorzecze Odra 3a Vyskorickych przywitał młodzież z Polski i Czech  prezes Jaroslav Prikryl . Zawodnicy byli podzieleni na kategorie : dziewczynki , kadeci i juniorzy.

Zawody odbywały się w dwóch turach po 2 godziny każda.

Zawodnicy reprezentujący nasz Okręg PZW Katowice zdobyli 6 pucharów.

Wyniki końcowe:

Dziewczynki :Pobyt w Czechach na Zawodach Młodzieży Okręgu PZW Katowice

I m-ce - Goszka Anna

II m-ce - Krasoń Karolina

Kadet:

I m-ce  -  Molin Marcin

III m-ce - Kurzepa Marcin

Junior:

III m-ce - Knoppik Łukasz

V m-ce - Barwicki Michał

Drużyna zdobyła I m-ce

Zawody zostały przeprowadzone bardzo sprawnie jak i całość imprezy zorganizowanej dla młodzieży. Po wręczeniu pucharów  i upominków prezes koła Jaroslav Prikryl podziękował uczestnikom za sportową rywalizację oraz opiekunom młodzieży.

W imieniu reprezentacji Katowic podziękował Andrzej Stofkisz za serdeczne przyjęcie naszej reprezentacji  oraz opiekunom z Czech Bronislav Bartoś i Vladimir Rihak za opiekę nad nami.

Gratulujemy świetnego wyniku zawodnikom reprezentującym nasz okręg.

Członek Komisji Młodzieżowej

Antoni Rogulski