Egzaminy - Komisja Młodzieżowa składa gratulacje, oraz życzy sukcesów w szkoleniu młodzieży

Aktualności | 2011-05-25 | Publikujący: Okręg PZW w Katowicach

Komisja Młodzieżowa przy Okręgu PZW Katowice

w dniu 18.05.2011r przeprowadziła szkolenie i egzamin dla 33 kandydatów na Instruktora Wędkarstwa Młodzieżowego. Szkolenie i egzamin przeprowadzali  wiceprzewodniczący komisji młodzieżowej Roman Łysiak ,inspektor Jan  Grund i członkowie komisji młodzieżowej sekretarz Henryk Bębnowicz , Jolanta Stefanek, Antoni Rogulski, Andrzej Stokfisz .

Komisja egzaminacyjna po sprawdzeniu testów egzaminacyjnych kandydatów na Instruktorów Szkolenia Młodzieży Wędkarskiej, ogłasza kandydatów na  instruktorów:

Lp.

Zygmunt Śnietka

Marcin Dzymiańczyk

Piotr Stokfisz

Ponadto komisja egzaminacyjna będzie wnioskować o nadanie stopnia Instruktora Szkolenia Młodzieży Wędkarskiej bez egzaminu dla wnioskodawców posiadających wykształcenie wyższe  - pedagogiczne .

Komisja Młodzieżowa przy Okręgu PZW Katowice składa gratulacje, oraz życzy sukcesów w szkoleniu młodzieży.

członek komisji młodzieżowej                             wiceprzewodniczący komisji młodzieżowej

Antoni Rogulski                                                             Roman  Łysiak