III Olimpiada Młodzieży Wędkarskiej Okręgu PZW Katowice

Aktualności | 2011-06-07 | Publikujący: Okręg PZW w Katowicach

III Olimpiada Młodzieży Wędkarskiej

Dnia 04.06.2011 roku odbyła się III Olimpiada Młodzieży Wędkarskiej Okręgu PZW Katowice, zorganizowaną przez Komisję Młodzieżową przy Okręgu PZW Katowice.

W III Olimpiadzie uczestniczyło  8 drużyn .

Olimpiada odbyła się w 3 – ech  dyscyplinach :

Spławik , Rzutowe -Trójbój spinningowy - Zręcznościowe w klasyfikacji  drużynowej i indywidualnej.

Odpowiedzialni za organizację byli z-ca przewodniczącego Komisji Młodzieżowej Roman Łysiak, sędzia główny  Antoni Rogulski i sędzia Andrzej Sokfisz, pomagali członkowie komisji : Tadeusz Chaber, Marian Kliszka i Krzysztof Jędryszczak oraz opiekunowie  uczestników olimpiady.

Olimpiada trwała od 700 do 1830 . Po ogłoszeniu wyników i wręczaniu pucharów z-ca przewodniczącego OKM Roman Łysiak  podziękował kolegom za bardzo dobrą współpracę i sprawnie przeprowadzoną  III Olimpiadę Młodzieży Wędkarskiej.

Drużynowo zwyciężyła trzeci raz z rzędu drużyna Koła PZW nr 72 Zamet  Tarnowskie Góry w składzie,  Łukasz Knoppik  trzykrotny zwycięzca, Olaf Michalik  dwukrotny zwycięzca  i Daniel Michalik .

Lp.

Drużyna    Koło PZW nr