Ogólnopolskie Zawody w Wędkarstwie Rzutowym Młodzieży „ PIERWSZY KROK ”

Aktualności | 2011-09-23 | Publikujący: Okręg PZW w Katowicach

Ogólnopolskie Zawody w Wędkarstwie Rzutowym Młodzieży  PIERWSZY  KROK

18 września rozegrane zostały Ogólnopolskie Zawody w Wędkarstwie Rzutowym Młodzieży „PIERWSZY KROK ”.

Organizatorem zawodów był Okręg PZW Opole, na którego zaproszenie do Krapkowic-Otmętu przybyły drużyny z Białegostoku, Bydgoszczy, Gdańska, Częstochowy, Kielc, Poznania, Sochaczewa, Warszawy i Katowic.

Do udziału w zawodach stawiło się ponad 100 zawodników, w tym 14 z nasze okręgu, co czyni je największymi w historii PZW.

Zawody zostały przeprowadzone bardzo sprawnie. W organizacji i sędziowaniu swoją pomoc zaoferowali m.in. kol. Krzysztof Chwastek i Darek Sobota z naszego Okręgu i wielokrotny mistrz świata Jacek Kuza z okręgu Kielce.

Dopisała również pogoda, co w sumie dało że zawody trwały około 4 godzin.

Pierwsze miejsce w trójboju spinningowym zajęła drużyna z Kielc, która była poza zasięgiem dla innych, a drugie z Okręgu Katowic w składzie której byli Marcin Molin (1 miejsce ind. do 14 lat), Michał Molin i Marcin Szewczyk .

Drużyna Katowice 2 zajęła 8 miejsce na 26 startujących.

Należy pogratulować dobrego startu naszym młodym zawodnikom oraz organizatorom dobrze zorganizowanej imprezy.