Rzutowe Mistrzostwa Okręgu Katowickiego Kadetów i Juniorów za nami …

Aktualności | 2011-10-25 | Publikujący: Okręg PZW w Katowicach

Rzutowe Mistrzostwa Okręgu Katowickiego Kadetów i Juniorów

Temperatura w okolicy 0 stopni C nie wystraszyła uczestników kolejnych Mistrzostw Okręgu w Kategorii Juniorów, Juniorek i Kadetów w Wędkarstwie Rzutowym, które odbyły się 16-10-2011r. na gościnnym boisku w Rudzie Śląskie Orzegowie.

Słońce na czystym niebie rozgrzewało 33 zawodników i pomagało w uzyskaniu dobrych wyników. Niespodzianek nie było. Nasi reprezentanci kraju w tej dyscyplinie wygrali w swych kategoriach, ale w kolejce ustawiają się następcy, którzy z całą pewnością mają spore szanse na medale w kolejnych zmaganiach. Zawody odbywały się rodzinnej atmosferze, a na boisku unosił się zapach grillowanych kiełbasek, które przygotowali rodzice naszych młodych zawodników.

Za udział w zawodach pragnę podziękować, w imieniu własnym i członków komisji ds. Młodzieży ZO w Katowicach, zawodnikom i ich rodzicom oraz sędziom z kol. Krzysztofem Chwastkiem na czele. Zawodnikom życzę dalszych sukcesów i gratuluję wysokiego poziomu mistrzostw.

Wyniki zawodów zamieszczamy poniżej .

Zbigniew Mośko