Spotkanie Opłatkowe Prezesów Kół w Siedzibie Okręgu PZW w Katowicach

Aktualności | 2011-12-25 | Publikujący: Okręg PZW w Katowicach

Spotkanie Opłatkowe Prezesów Kół w Siedzibie Okręgu PZW w Katowicach

W dniu 15 grudnia 2011 roku w siedzibie Okręgu Polskiego Związku Wędkarskiego w Katowicach odbyło się opłatkowe spotkanie członków Prezydium i Zarządu Okręgu, Okręgowej Komisji Rewizyjnej , Okręgowego Sądu Koleżeńskiego z prezesami Kół ,oraz pracownicy biura Okręgu na czele z dyrektorem Januszem Zaczyńskim.

W swoim wystąpieniu Prezes Mirosław Iwański pozytywnie ocenił pracę kół ,przedstawił najważniejsze informacje między innymi w sprawie nowych zmian zawierania porozumień miedzy okręgami, wydawania w 2012 roku zezwoleń na amatorski połów ryb.

Wiceprezes Aleksandr Widziak przedstawił informacje dotyczące prac w sprawie zmian w statucie PZW, proponowanych na podstawie zgłaszanych wniosków.

Spotkanie wigilijne było okazją do uhonorowania wieloletnich działaczy kół i okręgu.

Uroczystego wręczenia odznaczeń dokonał Prezes Okręgu Mirosław Iwański w towarzystwie wiceprezesa Aleksandra Widziaka .

Złotą odznakę PZW z wieńcami otrzymali

Janusz Olszewski

Jan Wolski

Grzegorz Demper

Damian Hlubek

Złotą odznakę PZW

Zbigniew Żurek

Stanisław Zdebski

Stanisław Kanicki

Damian Walaszek

Tadeusz Stasiński

Srebrną Odznaka PZW

Krzysztof Zajęcki

Jan Targiel

Zbigniew Gawlik

W imieniu Komisji Młodzieżowej zabrał głos kolega Zbigniew Kliszka pogratulował wszystkim działaczom z kół które brały udział w konkursie Młodzieżowe Koło roku 2011 za dobrą pracę z młodzieżą ,  następnie odczytał listę nagrodzonych kół które wysłały w tym roku  najmłodszych wędkarzy na Mistrzostwa Okręgu Kadetów.

W dalszej części spotkania podziękowania za całoroczną pracę  licznie przybyłym prezesom oraz pracownikom biura Okręgu złożył Prezes Zarządu Mirosław Iwański, życzył wszystkim zebranym ,  wędkarzom i ich rodzinom, radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz  dalszych osiągnięć w pracy i życiu osobistym w nadchodzącym nowym 2012 roku , po czym zebrani goście wznieśli toast lampką szampana, podzielili się opłatkiem i wzajemnie złożyli sobie życzenia.