Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Zawody Przewodniczących Komisji Rewizyjnej Kół i OKR

Aktualności | 2012-04-04 | Publikujący: Okręg PZW w Katowicach

Zawody Przewodniczących Komisji Rewizyjnej Kół i OKR

31 marca 2012 roku na rzece Pszczynka w miejscowości Brzężce  rozegrano zawody wędkarskie w dyscyplinie spławikowej zorganizowane przez Okręgową Komisję Rewizyjną w Katowicach.

Po mimo że pogoda nie była zbyt łaskawa padał deszcz, na starcie stanęło 60 zawodników ,  koledzy Przewodniczący Komisji Rewizyjnych Kół , Okręgowej Komisji Rewizyjnej oraz zaproszeni goście.

Wczesnym rankiem o godzinie 7.00 otwarcia zawodów dokonał przewodniczący Okręgowej Komisji Rewizyjnej kolega Emil Kukuła, witając wszystkich uczestników życzył przyjemnej sportowej rywalizacji.

 

Podczas ważenia ryb  okazało się że wyniki były dość rewelacyjne a najczęściej w tym dniu łowioną rybą była płotka, leszcz , okoń .

 

W rywalizacji o pierwsze miejsce czołówka zawodników uzyskała zbliżone wyniki, lecz w tym dniu najlepszym okazał się kol. Góra Jan Koło 77 Zofiówka, który uzyskał największą ilość punktów 8410 , z niewielką stratą na drugim miejscu uplasował się kol. Wites Grzegorz z Koła 80 Milmet uzyskując 8035 punktów, trzecie miejsce z wynikiem 7885 punktów  

 zajął kolega Wochnik Marek z Koła 22 Kleofas.

 

Na zakończenie imprezy przystąpiono do dekoracji zwycięzców , najlepszym wręczono okolicznościowe puchary i dyplomy oraz za dobre uzyskane wyniki wielu zawodnikom wręczono nagrody rzeczowe.

 

 

 

 

 

Poleć znajomemu

Załączniki

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Ilość odwiedzin

Reklama