I Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Wędkarskiej w Sportach Wędkarskich BŁAŻEJEWKO 2012

Aktualności | 2012-06-26 | Publikujący: Okręg PZW w Katowicach

W dniach 21/24 czerwca 2012 roku w ośrodku szkoleniowo wypoczynkowy w Błażejewku k/Kórnika odbyła się I Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Wędkarskiej w Sportach Wędkarskich Błażejewko 2012 .

Organizatorem pierwszej w tym roku Ogólnopolskiej Olimpiady był Okręg w Poznaniu Polskiego Związku Wędkarskiego.

Nasz Okręg PZW w Katowicach reprezentowały dwie drużyny w kategoriach wiekowych do 12, 14 i 16 lat.

Zawody zaliczane są do punktacji Ogólnopolskich Olimpiad Młodzieży Wędkarskiej 2012 roku.

Organizatorem kolejnej olimpiady jest Okręg PZW w Katowicach, która rozegrana zostanie w dniach 19-22 lipca 2012 roku w Siewierzu.

Komisja Młodzieżowa

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Wędkarskich Błażejewko 2012 [1,09 MB]