Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Posiedzenie Prezydium Zarządu Okręgu 23.01.2014

Aktualności | 2014-01-24 | Publikujący: Okręg PZW w Katowicach

 

 

       W dniu 23 stycznia 2014 r. w siedzibie Okręgu odbyło się posiedzenie Prezydium ZO, na którym podjęto szereg uchwał, m.in. w sprawie przedłużenia Porozumienia z Okręgiem PZW Opole regulującego warunki wędkowania na wodach obu okręgów w 2014 r.


     Porozumienie zapewnia naszym wędkarzom wędkowanie na wszystkich wodach Okręgu opolskiego z wyłączeniem jedynie zbiorników: Kluczbork, Ujazd i Dębowa.

Ponadto Porozumienie przewiduje ulgi w pełnych składkach okręgowych wynikających z odznaczeń krajowych i wieku wędkarza. Natomiast ulgi nie dotyczą składek okręgowych ustanowionych wspólnie przez oba okręgi w wysokości 30 zł na wody graniczne, 100 zł na wody ogólnodostępne Okręgu opolskiego i 70 zł na wody Okręgu katowickiego.

 

   W dalszej części posiedzenia podjęto uchwały w sprawie: zatwierdzenie składy komisji egzaminacyjnych kół; powołania komisji młodzieżowej; ustanowienie gospodarzy zbiorników „Zremb” i „Pod Taśmami”; utworzenia tarliska na zbiorniku „Kuźnia Warężyńska”; zatwierdzenie preliminarzy budżetowych kół.

 

   Wiceprezes ds. gospodarczych Konrad Ciura i skarbnik ZO Robert Sito przedstawili wstępne stanowisko podjęte na wspólnym posiedzeniu komisji gospodarczej i finansowej w sprawie: użytkowania majątku trwałego zakupionego ze środków Okręgu P Z W w Katowicach, zasad prowadzenia inwestycji w kołach oraz projektu umów zawieranych przez ośrodek Bezchlebie z kołami na korzystanie z obiektów posadowionych na terenie ośrodka.

 

   W dalszej części obrad prezes ZO omówił potrzebę zakupu niezbędnego oprogramowania do laptopów przekazanych kołom oraz przeprowadzenia podstawowego szkolenia dla użytkowników sprzętu komputerowego w zakresie właściwego posługiwania się tymi urządzeniami w pracy pomiędzy okręgiem, kołami i rejonami.


   Wysłuchano również informacji z prac komisji problemowych ZO, rzecznika dyscyplinarnego oraz relacji opiekunów rejonów o zakończonych w kołach walnych zgromadzeń sprawozdawczych.

 

 

   Mirosław Iwański

   Prezes Zarządu Okręgu

 

   Fot. Henryk Brylski

          

 

 

 

 

 

 

Poleć znajomemu

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Ilość odwiedzin

Reklama