Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Posiedzenie władz Okręgu PZW w Katowicach – 24.02.2014

Aktualności | 2014-02-26 | Publikujący: Okręg PZW w Katowicach

Posiedzenie władz Okręgu PZW w Katowicach  24022014

   

 

   W poniedziałek 24 lutego 2014 r. o godz. 10,00 w siedzibie Okręgu

   odbyło się posiedzenie Prezydium ZO, a następnie o godz. 16,00

   posiedzenie Zarządu Okręgu.  

 

Na posiedzeniu Prezydium ZO omówiono 36 projektów uchwał do podjęcia na posiedzeniu Zarządu Okręgu dotyczących, m. in.  spraw gospodarczych, finansowych i organizacyjnych regulujących działalność  okręgu w 2014 r i w latach następnych oraz wysłuchano informacji z realizacji prac komisji problemowych i rzecznika dyscyplinarnego ZO, a także stanu realizacji komputeryzacji kół.  


Na posiedzeniu Zarządu Okręgu  w zakresie działalności organizacyjnej podjęto uchwały w sprawie:   zatwierdzenia składów komisji egzaminacyjnych kół: „KWK Chwałowice i  Będzin – Łagisza”;  uchylenia uchwał Walnych Zgromadzeń kół  niezgodnych z obowiązującymi przepisami.

 

W zakresie działalności finansowej podjęto uchwałę w sprawie zatwierdzenia sprawozdania finansowego za 2013 r.  i przyjęcia budżetu Okręgu na 2014 r.

 

W działalności gospodarczej podjęto uchwały  m. In. w sprawie: zasad prowadzenia inwestycji w kołach; ponoszenia kosztów użytkowania majątku trwałego zakupionego ze środków Okręgu PZW w Katowicach, podziału środków finansowych na zarybienie w 2014 r.; zawarcie Porozumienia z Zarządem Okręgu PZW w Częstochowie w sprawie gospodarki rybacko wędkarskiej na zbiornikach nr 811 „Potempa” i nr 815 „Brzeźnica”; wykupywania w Okręgu PZW w Katowicach 50% ulgowej okręgowej składki członkowskiej na zagospodarowanie i ochronę wód przez członków okręgów PZW Toruń i Zielona Góra na warunkach wzajemności; przedłużenia umów użyczenia na użytkowanie obwodów rybackich; zasad wędkowania obowiązujących od 2014 r. na wodach ogólnodostępnych; zatwierdzenia regulaminu porządkowego na łowiskach nr 702 „Łabędzi”, 721 „Stanisław” i 744 „Pod Taśmami”; dostosowania łowisk specjalnych do aktualnych przepisów; zmian w regulaminach łowisk licencyjnych.

 

W dziedzinie sportowej podjęto uchwały w sprawie: zamknięcia do wędkowania zb. Roszków Bobrowy na czas rozgrywania eliminacji do Mistrzostw Polski w Wędkarstwie Karpiowym w dniach 20 – 24 sierpień 2014 r.; zasad przyznawania przez OKS i OKW zanętowego i innych świadczeń związanych z organizacją zawodów w sportach wędkarskich i regulaminu OKS.

 

Na zakończenie posiedzenia Prezes okręgu poinformował, że od marca 2014 r. przepływ  korespondencji  i obieg informacji pomiędzy okręgiem a kołami odbywać się będzie jedynie za pośrednictwem poczty elektronicznej. Zasada ta ma również dotyczyć rejonów i kół w rejonach. Działania te powinny przynieść w ciągu roku do kilku do kilkunastu tysięcy zł. oszczędności.

 

 

 

Mirosław Iwański

Prezes Zarządu Okręgu

 

Fot. Jarosław Pawlak

    

 

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Ilość odwiedzin

Reklama