Drużynowe Spławikowe Zawody Kadetów Okręgu PZW w Katowicach - 18.05.2024

Wczoraj 18.05.2024 r. na łowisku specjalnym nr 813 Zalew Pniowiec będącym pod opieką Koła PZW nr 72 Tarnowskie Góry ZAMET zostały rozegrane wspaniałe zawody dla kadetów naszego okręgu.

Wspaniała pogoda oraz organizacja zapewniona przez tarnogórskiego organizatora zapewniła doskonałą atmosferę rywalizacji. Zbiornik okazał się łaskawy dla naszych najmłodszych wędkarzy.

W zaciętej walce zwyciężyła drużyna z koła 34 Łazy przed druzuną z koła 72 Tarnowskie Góry Zamet oraz koła 43 Pyskowice. Dziękujemy za uczestnictwo, zdrową rywalizację a nade wszystko gratulacje dla zwycięzców.

Szczególne podziękowania i słowa uznania dla dwóch drużyn naszego fantastycznego koła oraz ich opiekunów. Podziękowania dla sędziów oraz członków zarządu koła, kibiców za energię i zaangażowanie.

Brawo Filip Szołtysik za ponad 17 kg w 3 h Dawid Skóra oraz Bartek Sroczyński. Dla nas wygraliście. Drugi zespół to Miłosz Pawelec, Jakub Biwo oraz Szymon Dziedzic.

Dla wszystkich Graty.

Wyniki;

Drużynowe Spławikowe Zawody Kadetów Okręgu PZW w Katowicach 18 maja 2024r.