Zaproszenie sędziów Okręgu PZW w Katowicach na zawody spławikowe 13.10.2024

KOMUNIKAT nr.3

Okręgowy Kapitanat Sportowy i współorganizator Okręgowe Kolegium Sędziowskie zaprasza sędziów Okręgu PZW w Katowicach na zawody spławikowe, wędkujemy metoda spławikowa:  tyczkę, bat lub odległościówkę.

Zawody zostaną rozegrane w dniu 13 października 2024r. na łowisku Korzeniec – Kobiór przy ulicy Leśników. Zbiórka do godziny 7-mej.  W zawodach prawo startu mają tylko sędziowie z zaproszeniami będący członkami Okręgu PZW w Katowicach.

Zawodnicy, podczas potwierdzenia udziału w zawodach, zobowiązani są do okazania komisji sędziowskiej legitymacji członkowskiej PZW z aktualnymi opłatami na 2024r.

Zawodnicy, na czas zawodów, zobowiązani są do posiadania zezwolenia na amatorski połów ryb wędką  na wodach Okręgu PZW w Katowicach.

Zawody zostaną rozegrane w jednej 4-godzinnej turze.

Zawody zostaną rozegrane zgodnie z Regulaminem konkursu „Okręgowe Zawody Wędkarskie”

Limity zanęt zgodnie z Uchwałą nr 176/2023 Prezydium Zarządu Okręgu PZW w Katowicach z dnia 13.12.2023 r.

Na wszystkich zawodach niemistrzowskich organizowanych na wodach, których użytkownikiem rybackim jest Okręg PZW w Katowicach, wprowadza się limit zanęt do 9 litrów (łącznie z dodatkami takimi jak ziemia, glina żwir itp.).

Na zawodach mistrzowskich obowiązują limity zgodne z ZOSW.

Opłatę startową w kwocie 80 złotych można uiścić w kasie biura ZO PZW w Katowicach lub poprzez wpłatę na konto sportu:    nr 40 1020 2368 0000 2402 0168 6377

w przypadku wpłaty na konto; w opisie przelewu musi być wpisane tytułem: Spławik 13.10.2024, imię i nazwisko zawodnika, nr Koła PZW które reprezentuje.

Przykładowy opis przelewu: Spławik 13.10.2024 Jan Nowak, K-32

UWAGA!!

Zgłoszenie uznaje się za kompletne po zaksięgowaniu wpłaty na koncie z właściwym opisem przelewu.

Przelewy które nie będą miały kompletnego opisu nie będą zaliczane na poczet zawodów i będą zwracane do wpłacającego jednak zostaną pomniejszone o kwotę obsługi bankowej.

Termin zapisów upływa w dniu 30 września 2024r. o godz.: 24:00

Rezygnacja ze startu w zawodach z prawem zwrotu opłaty startowej przysługuje tylko zawodnikom, którzy dokonają osobistej rezygnacji w kasie biura ZO PZW w Katowicach do 01 października 2024r.

Po tym terminie opłata startowa w całości przechodzi na koszty organizacji zawodów.

PS:

W przypadku większej ilości zawodników i umieszczenia sektorów na wysokim brzegu od strony rzeki Korzeniec wskazane mieć układ jezdny oraz długą siatkę do przetrzymywania ryb.

09.09. 2024r. Okręgowy Kapitanat Sportowy PZW w Katowicach